Pewnie nie raz zastanawialiście się nad problemem kupna odpowiedniego prezentu dla dziecka z okazji zbliżających się wielkimi krokami Komunii? Jeszcze kilkanaście lat temu nie stanowiło to problemu, gdyż wszyscy standardowo otrzymywali rowery i zegarki z szesnastoma melodyjkami. Jednak czasy się zmieniły. Dziś triumfy święcą przede wszystkim komputery i laptopy.

Te ostatnie mają sporą przewagę nad komputerami z tego względu, że ich gabaryty są dużo mniejsze i bez problemu można je przetransportować w dowolne miejsce. Laptopy na liście komunijnych „prezentów na życzenie” zajmują wysoką pozycję i od kilku lat utrzymują się w ścisłej czołówce. Producenci laptopów dwoją się i troją, by to właśnie ich sprzęt wybrać przy zakupie i z tej właśnie okazji przygotowują całe mnóstwo promocji i wyprzedaży.

Laptopy są znakomitym przenośnym centrum rozrywki, stąd też są tak bardzo pożądane przez dzieciaki. Zastanawiając się nad kupnem stacjonarnego komputera PC lub laptopa, wybrałbym drugą opcję, choćby ze względu na jego „mobilność” oraz dużo mniejszą awaryjność. Laptopy znakomicie nadają się również do mniejszych metrażem mieszkań, nie zabierając dodatkowego miejsca, jak to bywa w przypadku komputerów stacjonarnych.

By |2017-04-30T09:09:14+00:0023:59 | 01 Maj 2012|Porady|

About the Author: